top of page

ValguseMaailm

Sellel lehel on kaks erinevat keskkonda. Üks neist on avalik keskkond ja teine suletud keskkond, kuhu pääsevad ligi ainult liikmed ja kus meil on võimalus arutada neid teemasid, mis viimasel ajal kutsuvad peavoolumeedias esile palju pahameelt. Kuna sotsiaalmeedia platformid on hakanud tegema väga tugevat tsensuuri ja piirama inimeste sõnavabadust, siis siin keskkonnas saame segamatult suhelda. Sellepärast saavad liikmeteks ainult need inimesed, kellega mul on olnud kokkupuude ja kes osalevad minu tutvustavatel webinaridel, kus ma räägin kuidas ja mida me siin looma hakkame.

Avatud osas saab olema blogi artikklitega, podcast, mida hakkan peatselt lindistama, avalike ürituste kalender ja samuti paljude lemmikud Kadaka Juttude salvestused.

Liikmete osas saavad olema videoloengud erinevatel teemadel ja samuti meditatsioonid. Liikmeks olemine on tasuta, loengud on tasuta ja mõned meditatsioonid ka tasuta. Osad meditatsiooni tehnikad saavad olema tasulised. Kõik elusa inimesega seotud teemad saavad samuti olema suletud osas. 

Lisaks panen üles lehe filmisoovitustega, mida vaadata, et ennast paremini teatud teemadega kurssi viia ja teatud muid videod, mida soovitan ise vaadata. Proovin üles panna ka raamatute nimekirja, mida lugeda enda harimiseks. 

Suletud osas saab liikmeks siis, kui oled läbinud tutvustava webinari ja saates liikmetaotluse kinnitan selle. Liikmeks olemise tingimus on täielik rahu ja harmoonia loomine siin keskkonnas ja viisakas suhtumine teistesse. Kes neid eirab, ei saa enam meiega koos olla. 

Kui Sa tahad olla kursis blogi ja podcasti uudistega, siis mine lihtsalt avalehele, keri kõige alla ja siis lisa ennast minu meililisti. Siis saad osa sellest, mis avalikus osas parajasti toimub. 

pink-grey-and-white-petaled-flowers-clip
bottom of page