top of page
puhasvalgus-banner-2.jpg

Sündmused

30 Päevane Võlgadest Vabaks Väljakutse 10.04-10.05

Võlaenergia on juba kaua olnud siin maailmas domineerivaks ja surunud inimese sügavale orjarolli. Meid on õpetatud, et raha on siin ilmas äärmisel piiratud ressurss ja seejärel looma kõike oma ellu läbi raha. Kui tegelikkuses on kõike külluses ja kui me soovime midagi oma ellu luua, siis ei pea me kindlasti alustama rahast. Selle väljakutsega anname tugeva taotluse ome elus hakata liikuma selles suunas, et vabaneda võlaenergiast oma elus. Võtame tagas oma väe ja loomisevõime ning tuleme välja orja staatusest. 

Kui sain selle praktika mõned aastad tagasi ja tegin seda umbes 21 päeva, ning seejärel hakkasid minu elus paljud asjad finantsiliselt muutuma. 

zulmaury-saavedra-zh0J32MrJfA-unsplash.jpg

Kehakaalu Vabastamise Väljakutse

Meie kehakaal ei ole ainult füüsiline. Meie kehakaal on valdavalt energeetiline, sest kõik, mis on füüsilisel tasandil on tegelikult peegeldus sellest, mis peidus peentasandil. Sellepärast ei toimi tihti dieedid ja trennid, või isegi, kui nad mingi aeg toimivad, siis ükshetk kukub inimene ikka oma vanasse vormi tagasi. Selles väljakutses tegelemegi oma kehakaaluga läbi energeetilise tasandi. Me ei hakka pidama dieeti ega tegema trenni. Sa võid neid teha, kui sa soovid siia juurde, kuid see pole selle väljakutse juures oluline. 

Vaatame pigem seda, et miks meie keha hoiab kaalu kinni ehk mis on meie elus see, mida meie kinni hoiame. 

pexels-lucas-pezeta-2529375.jpg

90 Päevane Rahaenergia Korrastamise Väljakutse

Raha on paljude jaoks elus see teema, mis tekitab kõige rohkem raskuseid. Selleks, et seda teemat oma enda elus puhastada on tegelikkuses vaja palju rohkem, kui 90 päeva, kuid see on samamoodi algus sellel teekonnal, et jõuda kohta, kus saame ise rahavalitsejaks, mitte rahaorjaks. Teeme selle 90 päeva jooksul erinevaid praktikaid, millega hakkam puhastama oma rahaenergiaga seotud teemasid. 

pexels-achira-751374.jpg

30 Päevane Sõltuvusest Vabaks Väljaktse

Sõltuvus on energia egregor, mis hoiab meid kinni ja võtab meil ära vaba tahte. Sõltuvus kinnitub meie hingehaavadele ja annab meile võimaluse tuimestada oma valu ja põgeneda selle eest. Aga sõltuvuses olles, ei  ole me oma väes ega oma elu peremehed. Meditatsioonpraktikaga anname samuti impulsi selles suunas, et saaksime tagasi võtta oma väe ja vabaneda sellest egregorist. Selle 30 päeva jooksul teeme 3 erinevat meditatsiooni. 

pexels-min-an-1066176.jpg

30 Päevane Suhte Korrastamise väljakutse

Paarisuhe on see, mis meile siinses elus pakub suuri väljakutseid. Kohtudes oma elukaaslasega oleme esimesed aastad imelises sünergias, kuid ühel hetkel see tavaliselt muutub. Ja siis on tunne, nagu oleksime kukkunud mingisse tundmatusse kohta. Järsku on meil tihedaks külaliseks tülid ja tundub nagu me üldse ei mõistaks teineteist enam. Ja ühe hetkel võib tunduda lahkuminek vältimatuna. Aga enne, kui minna lahku, on meil võimalus korrigeerida oma suhet energeetilisel tasandil ja vaadata, et ehk loob see paarisuhtesse tugeva ühenduse ja toob välja võitlustandrilt ja viib hoopis üksolemisse. 

pexels-jasmine-carter-613321.jpg

30 Päevane Loomise Väljakutse

Kui me soovime oma elus midagi kogeda või saada, siis on meie ülesanne anda selle kogemuse realiseerumiseks impluss ja hakata soovitut looma. Tõepoolest, me tegelikkuse loome igapäevaselt, kuid tavaliselt loome autopiloodil ja oma alateadvusest tulenevate programmidega. Kui aga hakata teadlikult looma, siis võime oma elus teha täieliku kannapööre ja luua oma elu just selliseks, nagu sa seda alati soovinud oled. Mida rohkem sa loomist praktiseerid, seda kergemini hakkab kogu sinu looming realiseeruma. 

pexels-ben-cheung-424134.jpg
bottom of page