top of page
Search

Puutumatus ja Kaitse

Vaimses maailmas on tihti teemaks enda kaitsmine energeetiliste rünnakute eest nii unetasandil, kui ärkvel olles. Kuidas kaitsta ennast energeetilise vampiirluse eest, kuidas mitte haige olla, kuidas õnnetustesse mitte sattuda ja kuidas elada nii, et elu voolaks kergusega, et poleks takistusi ja tagasilööke. Kõik kaitse ja puutumatuse lahendused ei ole siiani minu jaoks toiminud ja ei toimi ka teiste jaoks, kui siis ainult hetkeks. Kas me peame siis kogu elu olema hirmus ja jõuetud, sest kõigele sellele pole lahendust ning käima ringi kummiülikonnas, et kaitsta ennast kõige eest?Ma olen peaaegu 20 aastat käinud vaimset teed ja otsinud vastuseid paljudele küsimustele. Nii nagu ma ise olen arenenud, nii on arenenud ka minu teadmised, mõistmised ja arusaamad. Kõige suurema hüppe tegin ma aga viimase 5 aastaga, kui ühel päeval otsustasin, et mulle aitab. Ma ei jõua enam niimoodi elada. Ma ei taha olla pidevas raskusetundes ja seista silmitsi probleemidega. Tahan olla vabaduses, kerguses ja nii, et elu voolaks takistusteta ja frustratsioonita. Sellel hetkel otsustasin võtta vastutuse kogu oma elu eest. Ära puhastada kõik mida ma vähegi suutsin, et muuta oma teekonda. Esimesed poolteist aastat tegin tööd, nii nagu oskasin, võttes järjest ette kõik teemad. Elu hakkas muutuma ja asjad hakkasid lahenema, tekkis juurde iseseisvust, võimalusi, inimesed minu ümber muutusid, suhted vanematega muutusid ja lastega. Aga osad asjad jäid, sest ma ei osanud piisavalt sügavale vaadata või polnud siis selleks veel aeg.


Igaljuhul otsisin ma pidevalt lahendusi edasi teemades, kus tundsin, et asjad pole veel piisavalt hästi lahenenud. Ma otsisin neid vastuseid erinevatelt tervendajatelt, õpetajatelt, kõiksuselt. Alati sain kuskilt mingi jupi aga mitte kogu lahendust. Alles hiljuti mõistsin, mis on vastus meie kõikidele küsimustele. Ja seda vastust oli mulle mitmeid kordi antud aga mul polnud siiani kohta selle täielikuks mõistmiseks.


"Kogu Sinu vabaduse võti seisneb Sinu enda puhtuses. Ja puhtuses igas tasandis: mõtetes, tegudes ja tunnetes"


Meie ise oleme enda päästjad. Kui mulle tuli juba selle aasta alguses juhatus, kuidas suunata oma terapeudi kursuse õpilasi oma elus tegema täielikku muudatust, siis ma ei teadnud veel, et see on suur osa sellest pildist aga, et veel suurem mõistmine on alles tulemas. Täna on iga inimese ülesanne teha ennast täiesti puhtaks. Siis saame me alles luua selle maailma, mida me soovime näha.


Kui me oma tegudes, mõtetes ja tunnetes tegelem hävitusega enda, teiste ja looduse suhtes, siis on ka pidevalt aktiveeritud siin selles maailmas programmid, mis hävitavad meid. Ära pööra tähelepanu sellele, mis väljaspool tehakse, unusta koroona, 5G, vakstiinid ja muu. Võti ei ole selle vastu võitlemises. Võti on selles, et sa suunad oma tähelepanu sissepoole ja hakkad tegelema iseendaga. Need välised hävitusprogrammid ainult näitavad meile meie enda teadvusetasandit.


Vaimsetes õpetustes räägitakse paljudest teemadest aga eetika valdkonda puudutatakse vähe. Võta endale hetk ja vaata korraks oma elu peale. 9 aastat tagasi alustasin ma õpinguid joogaõpetajana, õppides sinna juurde ka teooria, mida peaksime valdama ja mille järgi elama, et neid õpetusi vääriliselt edasi anda. Toon neist siia välja 5tk, kuigi neid on kokku 10, et sa saaksid siit enda jaoks mõtte materjali. Praegune teekond inimesena sõltub sellest, kas me suudame saada puhtaks, või mitte.


1. Vägivallatus e. Ahimsa - kõige olulisem ja kõige esimene tõde joogas. Ma ei tohi olla vägivaldne oma tegudes ega oma mõtetes. Sest, kui ma olen, siis luban endal ja maailmal kogeda vägivalda. Ära söö loomi. Ära tee endale ja teistele haiget, ära hävita loodust.


2. Tõde e. Satyam - ma olen alati aus, ükskõik, mis hetkes, ma ei valeta kunagi. Aga ma ei jookse ka oma tõde kõigile pähe määrima, ja jälgin alati, et esimene reegel on vägivallatus ja minu tõde ei tohi kellelegi haiget teha.


3. Mitte Varastamine - Asteya - ma ei varasta kunagi mitte midagi, ei võta kellegi teise oma, selleks, et saada rahuldust välisest materiaalsest varast. Ma ei varasta kunagi kellegi lähedase tähelepanu. Ma ei võta kunagi seda, mida ei anta vabast tahtest. Ma ei manipuleeri kunagi kellegi vaba tahtega.


4. Brahmacharya - mida tihti tõlgitakse, kui tsölibaati. Ometi on sellel lihtsalt sõnal palju tähendusi: harmoonia ja tasakaal, tagasihoidlikkus, enesekontroll ja distsipliin, kõige üle oma elus. Oma eluenergia mitte raiskamine mõttetult. Hedonistliku eluviisi eriamine - ülesöömine, joomine, mõttetud seksuaalvahekorrad enda mahlaadimiseks jne.


5. Puhtus e. Saucha - ja see ei tähenda seda, et ma käin igapäev dushi all. Vaid kõiges mida teen on puhtus. Minu ümbrus on täiesti puhas, minu riided on seljas korralikud ja puhtad, minu kodu ja auto ja töökoht on puhtad. Minu sõnades ja mõtetes on puhtus. Ma olen täiesti puhas ja ma ei luba mitte millelgi ega kellelgi ennast määrida. Ma valdan täielikult kontrolli oma kõikide olemusetasandite üle. Kui Sa ropendad, siis sa juba oled määrinud sõna. Kõikidest filmidest tuleb hunnikutes sõnu, mis programmeeritakse meie alateadvusesse ja mida meie siis kasutame oma sõnades, määrides iseennast.


Kogu ümbritsev maailm on muudetud selliseks, et saaksime ennast määrida nii mustaks, kui võimalik igal tasandil. Mida rohkem telekat ja muid meediakanaleid vaadata, seda mustemaks Sa pidevalt saad. Puhtaks saame me siis, kui eemaldume kõigest sellest välisest. Või saame nii teadlikuks, et saame seda vaadata vaatlejatena, ilma endasse midagi võtmata. See aga nõuab juba meistri tasandit ja kui Sa sinna jõuad, ei suuda Sa meediat enam ise tarbida.


Mulle on siiani väga meeldinud filme vaadata, kuid 1,5 nädalat tagasi mõistsin täielikult kogu meedia programmeerimise tagajärgi ja viise. Sellest hetkest alates, ei suuda ma vaadata enam mitte ühtegi filmi, Eile tegin katsetuse vaadata filmi 5 minutit ja seejärel hakkas nii halb, et eemaldusin arvutist. Rohkem ei proovi. Võtsin raamatu ja hakkasin lugema.


Puhtaks saamiseks on vaja puhastada ka kõik eelenvad teod kuni selle hetkeni, millest me oleme teadlikud. Me peame õppima täielikult haldama oma mõtteid, tundeid, reaktsioone ja käitumist. Lahti laskma kõigest, mis teeb mind "mustaks".


See terve protsess ja harjutuste rada, see on teekond, ning ülisuur tahtejõu harjutus. Kõige olulisem on teadlikuks saada enda nõrkustest, sest selle kaudu on meid kõige lihtsam orki tõmmata. Üks negatiivne mõte, sõna või tegu avab värava meid kahjustama kas haigusel, õnnetusel, ebaõnnestumisel või nt maailmavalitsejatel. Enesekontroll ja distsipliin on kõige võtmeks.


Seega ainus kaitse ja puutumatus, mis toimib on see, kui oled kristallselge ja puhas nagu särav teemant. Lisaks, kui Sa saad puhtaks avanevad Sulle universumi tasandilt nii teadmised, kui ka oskused. Antakse neile, kes oskavad neid õigesti kasutada ja nendega luua, mitte hävitada.
798 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page