Search

Loobu Võitlusest ja Hakka Loojaks

Updated: Apr 27, 2020

Kas Sa oled tähele pannud, et üks peamine visuaal, mida meile toodetakse läbi filmide, telesaadete, spordi ja hariduse on võitlus. Võitlus hea ja kurja vahel, võitlus valgete ja mustade vahel, võitlus selleks, et näha, kes on parim sportlane või parim meeskond, võitlus kes on parim õpilane........igalpool on võitlus. Milleks seda inimesele vaja on, milleks on vaja elada pidevas VÕISTLUSES või VÕITLUSES? Kellega või millega on meil vaja pidevalt võidelda?"Ei ole vahet kas Sa võidad või kaotad, sellel hetkel, kui Sa astud võitlusesse või võistlusesse, oled Sa automaatselt kaotanud."Võitlusega annad Sa ära oma energia. Sedasama energiat võiks kasutada hoopis teiste asjade jaoks, näiteks loomiseks. Aga seda meile koolis ei õpetata. Meile õpetatakse võistlema teineteisega, et näha kes on parem pähe tuupima seda, mis sõda millal oli, kes võitis ja kui palju sai inimesi surma. Võitlus, võitlus, võitlus.....tao see endale juba varakult pähe, sest kogu Sinu elu saab olema võitlus.

Võitlus hea hariduse eest, et saada sisse parimasse kooli, võitlus suurepärase töökoha eest, võitlus hea palga eest ja võitlus Sinu unelmate elukaaslase pärast.


Kui inimene ühel hetkel "ärkab" ja enam nende asjade pärast ei võitle, siis hakkab ta võitlema 5G vastu, lihasöömise vastu, korrumpeerunud poliitikute vastu, vähi vastu, oma vabaduse eest, ebaõigluse vastu......


Igal uuel tasandil on meil uued võitlused ja teemad mille vastu võidelda. Mis siis oleks, kui ei võitleks enam? Mis siis oleks, kui hakkakasime kasutama oma energiat loomiseks? Selle asemel, et võidelda lihasöömise vastu, hakkan looma maailma, kus loomi ei sööda ilma võitluseta. Ma ei kakle facebooki veganite grupis inimestega, vaid ma lihtsalt ei söö enam liha ja näitan sellega eeskuju, kuid samas ei proovi kedagi ümber veenda ega kritiseerida nende valikute eest. Sest parim, mis ma saan teha on olla elavaks eeskujuks teistele. Vihane ja agressiivne vegan ei pane küll kedagi veganlusse pöörduma, lihtsalt mõtle korra sellele.


Kõiki olukordi on võimalik ümber muuta läbi selle, et me ei asu võitlusesse, vaid oma valikutega muudame omaenda reaalsust. Kui facebook piirab meie sõnavabadust, siis maailmas on veel umbes sadakond erinevat varianti, kuidas oma vaba sõna väljendada, ilma, et ma peaksin kellegiga kaklema hakkama. Muide sotsiaalmeedia platformid on ühed suuremad võitlusenergia tekitajad tänases ühiskonnas. Mina viimasel ajal lihtsalt eemaldan inimesed, kes sisenevad minu gruppidesse või kontole ja hakkadvad seal sõdima, nii minu, kui teistega.


Kogu valitsev ühsikonna süsteem põhinebki ainult võitlusenergial. Sellepärast on ka pidevad sõjad, filmid, kus on pidev võitlus, kõik laste filmid ja joonisfilmid, kus on pidev kaklus ja võitlus, et me harjuksime selle energiaga juba varakult. See teeb meid ennast nõrgaks ja rumalaks ja toidab seda mida me siin maailmas näha ei soovi. Astudes pidevasse võitlusesse käivitame me enesehävitusprogrammi. Siis vaevleme depressioonis, haigustes, sõltuvustes, satume õnnetustesse ja meie eksistentsil pole mingit harmoonilist ega loovat eesmärki. Selline inimene on justkui ühiskonna vähkkasvaja, kes on vaja lihtsalt eemaldada. Ta hävitab ennast ja ümbritsevat.


Ärme aja segamini enda eest seismist ja võitlust. Enda eest seista saab ka täielikus rahu seisundis ja ilma võitlusesse astumata. Selleks on vaja selgeks õppida kaks sõna: "MA EI NÕUSTU" ja rohkem ei midagi. Lihtsalt ütle, see pole minu jaoks ja eemalduma. Meil on vabadus valid alati ja igas hetkes, kui me saame sellest teadlikuks.


Mida rohkem eemaldud võitlusest ja õpid looma, seda rohkem saab Sul olema energiat ja seda suuremad teadmised hakkavad sulle avanema universumi erinevatelt tasanditelt. Loojale antakse palju ja hävitajale ei anta midagi, sellepärast ta peabki kogu aeg võitlema ja jõuga oma tahtmist läbi viima. Ainult, et tõeline jõud peitub hoopis mujal.#võitlus #võistlus #loomine #häving #sõda #haridus


945 views0 comments

Recent Posts

See All