top of page

Minust

Mina olen Katrin ja mul on suur rõõm Sind tervitada minu kodulehel. Olen juba palju aastaid toimetanud vaimses maailmas. Olen emaks kolmele imelisele lapsele ja abikaasaks ühele võrratule mehele. 

Oma haridus ja karjääri teekonda alustasin alguses õigusteadusega soetult ja töötasin aastaid jurist/konsultandina. Kuid ühel hetkel hakkasin mõistma, et soovin oma elus teha midagi sellist, mis aitaks inimestel olla õnnelik. Ja nii algas minu teekond vaimsesse maailma. Kuigi tegelikult hakkas see juba varastes 20ndates, sest olin oma eluga sellel ajal väga keerulises kohas. Täna olles varajastes 40ndates pean tunnistama, et leidsin ise kerguse alles 38 aastaselt, kus sain enda jaoks paljud olulised asjad elus läbitöötatud. Tajun, et on veel mõned asjad millega tööd teha, kuid üleüldiselt on minus siiski kergus. Olen käinud pika tee ja tulnud läbi rasketest kogemustest aga olen väga õnnelik selle üle, kuhu ma olen jõudnud. 

Olen alati olnud huvitatud kõigest siin ilmas, mida kutsutakse maagiliseks või üleloomulikuks. Armastan väga muinasjutte ja fantaasiafilme. Ühel hetkel viis mind enesearengu tee sellesse kohta, kus minus endas hakkasid avanema teatud tajud. Hakkasin nägema maailma rohkem väljaliselt, ehk hakkasin mõistma seda, kuidas see maailm tegelikult toimib ja nägin, et kõik, mis siia ilma realiseerub, saab alguse energeetiliselt tasandilt. Ühel päeval küsisin näha tõde selle maailma olemuse kohta ja sellest hetkest alates olen saanud järjest sügavamaid teadmisi selle kohta, kuidas kõik toimib ja mis meid ümbritseb. 

Tegutsen praegu teadliku seksuaalsuse nõustajana ja loon meditatsioonipraktikaid, mis aitavad inimestel luua soovitud muutuseid oma ellu. Mulle meeldib väga töötada inimestega ja luua neile võimalusi selleks, et nad saaksid oma ellu luua rohkem kergust ja vabadust ja olla õnnelikud. Juba väiksest peale ei ole ma läbi saanud selle maailma süsteemiga ja olnud alati see, kes ujub vastuvoolu. Ühel hetkel mõistsin ka seda, milliseid ohte ja pettuseid peidab endas vaimne maailm ja sellest ajast alates olen püüdnud ise leida seda, mis puhas ja toetav. Ma ei soovi kummardada ühtegi õpetajat ega usundit, usun, et oleme ise osad Loojast ja seega pühendunud pigem sellele, et saaksime avastada oma enda varjatud anded. Selles maailmas on liiga palju kannatust ja kurjust, meil on aeg kollektiivselt sellest väljuda. Tunnen, et minu roll siin ilmas ongi hetkel näidata, et elu saab elada ka teistmoodi, ilma kannatuste ja raskusteta. 

Mina näen maailma nii, et kõik, mis toimub füüsilisel tasandil on ainult sümptom ja kõige põhjused asuvad energeetilisel tasandi. Seega, et midagi oma elus korrastada peame vaatama just peentasandile. Paljude jaoks on see tasand aga kahjuks nähtamatu ja sellepärast on osa inimesi, kes seda tasandit näevad ehk teejuhiks ka teistele, kes on samuti otsingutel. Ma ei taha öelda, et kõik mida mina jagan ja õpetan on puhas kuld ja tõde. Aga loodan, et saan siiski avada inimeste jaoks teatud teemasid viisil, et ka nemad hakkaksid nägema suuremat pilti. 

Loodan, et sa leiad siit lehel enda jaoks vastuse nendele teemadele, mis sind huvitab ja küsimuste korral võta minuga palun julgesti ühendust!

Armastusega,

Katrin

2.jpg
trees-on-mountain-cliff-surrounded-by-fogs-928211_edited.jpg

Võta minuga ühendust

Tänan Sind!
  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Instagram
bottom of page